مشاوره بیش فعالی

 

مرکز مشاوره بیش فعالی تهران

 

مشاوره بیش فعالی
بهترین روانشناس کودک مرکز مشاوره کودک بیش فعالی
بسیاری از روانشناسان متخصص ، عنوان می کند که بیش فعالی از مشکلات رفتاری است و یک اختلال روانپزشکی است که در پسران بیش از دختران شایع است
و به گفته ی روانشناسان و مشاوران متخصص علت بروز این اختلال بسیار متعدد و پیچیده است که شامل عواملی همچون ژنتیک ، محیط ، سابقه و شرایط خانوادگی و اجتماعی است .

از دیگر علل بیش فعالی در کودکان عوامل روانشناختی و رفتاری ، فرهنگی است حتی برخی از مادران در دوره ی بارداری احساس می کنند که حرکات و جنبش های کودک غیرعادی و بیش از حد طبیعی بوده است که این جزئی از عوامل ارثی محسوب می شود .

کودکان بیش فعال معمولا پر تحرک ، حواس پرت ، پرحرفند .
یکی از تفاوتهاي کودک بازیگوش و بیش فعال ، پرحرفی کودکان بیش فعال است .

خواب آنها ناآرام و کافی است و در خواب همان تحرکات زیاد و شیطنت های زمان بیداری را دارند و در اغلب این کودکان بردن آنها به رختخواب کار دشواری است چراکه آنها انرژی زیادی دارند
و احساس خستگی نمی کنند در نتیجه از خوابیدن متنفر هستند و معمولا در شرایطی که با والدین خود بیرون می روند ممکن است دست والد خود را رها کنند و بدون فکر عمل کنند .

 

بیش فعالی و نقص تمرکز فرزندتان را جدی بگیرید

⬜️ گروهی از پدر و مادرها، والدینی هستند که نمی خواهند مشکل بیش فعالی و نقص تمرکز فرزند خود را بپذیرند و معمولا با بهانه آوردن از هشدارهای معلمان و سایر اطرافیان طفره می روند.

⬜️ این گروه از والدین ، از درمان این اختلال واهمه دارند و گمان می کنند داروهایی که توسط پزشک تجویز می شود برای فرزندشان عوارض دارد.

⬜️ هدف درمان این است که فرزندتان آرام زندگی کند و یک زندگی موفق تر داشته باشد

? این در حالی ست که اگراین کودکان در زمان مناسب درمان نشوند، نمی توانند در امور آموزشی و فعالیت های اجتماعی خود موفق عمل کنند و ممکن است برای خود و اطرافیان شان مشکل آفرین باشند.
✔️با گذشت زمان چه اتفاقی می افتد؟

درصورت اشتراک علائم بیش فعالی به یک مرکز درمان بیش فعالی مراجعه کنید. ما در کلینیک دکتر فریدی متخصصین با تجربه ای را برای تشخیص، ارزیابی و درمان بیش فعالی به کار گرفته ایم.
کودک شما پس از مراجعه به کلینیک توسط متخصص مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت نیاز، تست ها و آزمون های لازم از کودک گرفته می شود

 کلینیک بیش فعالی در غرب تهران

درمان بیش فعالی با رفتار درمانی و نوروفیدبک

مشاوره کودکان بیش فعال در تهران

درمان بیش فعالی در نوجوانان

بهترین مرکز مشاوره درمان بیش فعالی

مجهزترین و بزرگترین مرکز مشاوره درمان بیش فعالی

مرکز درمان بیش فعالی با نوروفیدبک

مشاوره اختلال نقص توجه و بیش فعالی در کودکان

درمان بیش فعالی کودک درتهران به بالاترین کیفیت

درمان بیش فعالی در کودکان و بزرگسالان

درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی در تهران

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره

بهترین مرکز درمان بیش فعالی

درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی

درمان اختلال نقص توجه در بزرگسالان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.